Svatební šaty Adina

Svatební šaty - Mondea

Zobrazit všechny obrázky

Svatební šaty - Mondea

půjčovné: 9 500 Kč

Další šaty v kategorii:

Vítejte ve svatebním centru Adina Praha!

V našem svatebním centru ADINA o vás, milé budoucí nevěsty, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

 

Půjčovna svatebních šatů s tradicí více jak 18 let

Svatební šaty půjčujeme a prodáváme již více než osmnáct let. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé a patříme k nejznámějším svatebním salonům v České Republice.

Svatební šaty si u nás půjčilo nebo koupilo již několik tisíc svatebních párů, mezi nimi i známé osobnosti jako například Tereza Maxová, Adéla Gondíková, Tereza Kostková nebo Jolana Voldánová.

Otevření nového komfortního svatebního centra

1.9.2011 jsme pro vás otevřeli nové největší svatební centrum v ČR! Na ploše 1.200 m² vás čeká nejen komfortní výběr svatebních šatů a veškerého svatebního oblečení, ale i kompletní svatební služby spojené se svatbou a svatebními přípravami. Vše pod jednou střechou vám je neustále k dispozici.

Svatební šaty jsou vám k dispozici jak k zapůjčení tak k prodeji ve stejných finančních relacích jako dříve!

Bonusy svatebního studia

Každá nevěsta obdrží „svatební pas“, do kterého vám každé naše oddělení napíše částku, za kterou jste si objednali služby či zboží. Při překročení částky 25 000 Kč od nás získáváte svatební cestu zdarma nebo kávovar Dolce Gusto!

Zkoušku svatebních šatů si raději rezervujte

Objednávat se k nám na zkoušení svatebních šatů sice nemusíte, ovšem dobu, po kterou budete čekat, pokud by byl před vámi někdo objednán, nemůžeme ovlivnit.

Pokud chcete mít jistotu, že nebudete muset čekat, objednejte se na zkoušení svatebních šatů telefonicky a raději si rezervujte termín. Necháme tedy na vás, jak se rozhodnete.

Svatební šaty a svatební salon vybírejte pečlivě

Pokud si ještě nejste jistá, kde si Vaše svatební šaty vyberete, doporučujeme vám obejít a prověřit svatební salony naší konkurence a až poté navštívit nás.

Věříme, že při následném srovnání, které se bude týkat výběru svatebních šatů, prostředí salonu a ochoty obsluhy, budete u nás velice příjemně překvapeni.

Sortiment našich svatebních šatů

Sortiment našich dvou salonů je podobný, liší se pouze rozdělením velikostí. Od toho tu máme naše vyškolené asistentky, které vám ochotně sdělí velikost, barvu svatebních šatů i pobočku, kde model najdete.

Také vám ochotně pomůžou s výběrem, ať už máte účes krátký a přesto chcete být princezna s dlouhým závojem nebo nejste právě ideální postavy a chcete překvapit štíhlou siluetou. Postaráme o to, aby jste byla nejkrásnější a cítila se ve svatebních šatech naprosto úžasně. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Vyberte si ty svoje nejkrásnější svatební šaty

Nabídka našich svatebních šatů je opravdu široká – dovážíme svatební šaty nejznámějších světových značek – Pronovias, Vera Wang, Francisco Réli, Lady Bird, David´s Bridal, Justin Alexander, Luxuar, Fashion New York, Sincerity,Mon Cheri, Nana Couture, Isabel De Mestre.

Luxusní svatební šaty pro náročné

Náročnější nevěsty jistě potěší možnost zapůjčení luxusních svatebních šatů Pronovias a Justin Alexander.

Svatební šaty jako vzpomínka

Uchovejte si na svůj svatební den krásnou vzpomínku v podobě svatebních šatů. Rády by jste si, milé nevěsty, uchovaly vzpomínku na svatební den a měly svatební šaty koupené? Objednáme vám je.

Dodací lhůta je 2 měsíce, proto je lepší vybírat model s předstihem, aby jste měly dostatek času na výběr ostatních doplňků jako je svatební závoj, rukavičky, kytičky do vlasů, šálky, pelerínky a další svatební doplňky.

Výjimečná Adina Mandlová

Vzorem pro název našeho salonu se stala herečka Adina Mandlová. Její výjimečná krása a originalita je pro nás neustálou inspirací. Věříme, že krásné svatební šaty, které si u nás vyberete, vám pomohou zažít stejný pocit výjimečnosti.

Ve svatebním centru Adina vás vždy obsluhují odborně vyškolené asistentky – jedná se o dámské krejčové či absolventky oděvní školy. Svatební šaty nebo pánské obleky Vám rády a zdarma upraví. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Svatební služby pro vás

Dalšími našimi službami je nabídka svatebních oznámení. Máme k dispozici 8 katalogů, kde si můžete vybrat dle vašeho vkusu. Doporučíme vám floristu, kosmetičku nebo kameramana.

Svatební šaty a doplňky pro pány

Nezapomínáme ani na vás, milí pánové! Pro ženichy tu máme na zapůjčení svatební pánské obleky, žakety, svatební košile, cylindry i vycházkové hole, aby jste působili stylově a dokonale ladili ke své nevěstě.

Družičky a mládenci

Nedílnou součástí každé svatby jsou i družičky a mládenci. Malé princeznovské svatební šatičky, chlapecké obleky, dětské pelerínky; to vše doladíme přímo ke svatebním šatům nevěsty.

Lokalita svatebních salónů Adina

Využít můžete našich dvou svatebních salonů: Praha 9 - ulice Tupolevova 747 a Outlet Praha 4 - ulice 5. května 29. Na zkoušení svatebních šatů potřebujete pouze dobrou náladu a fotoaparát pro vaši dokumentaci. A také prima kamarádku, která vám s výběrem svatebních šatů pomůže.

Přijďte si k nám pro zážitek jaký znáte z amerických filmů! Dětský koutek, sklenka sektu, káva jsou samozřejmostí.

Těšíme se na vás.

Marie Nováková, majitelka